Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 7:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Lego Star Wars w Atrium Kasztanowa

Lego Star Wars w Atrium Kasztanowa

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie w Atrium Kasztanowa. Już w najbliższy weekend (3-4 grudnia) odbędzie się „Lego Star Wars”, a w jego ramach cała masa atrakcji związanych z motywami przewodnimi imprezy: sagą Star Wars i legendarnymi klockami Lego®!

Na terenie centrum będą funkcjonowały specjalne strefy atrakcji. W jednej z nich uczestnicy wydarzenia za pomocą różnego typu klocków Lego® będą mogli zbudować swoje własne statki kosmiczne, czy też postacie rodem z kosmicznej sagi. W dodatku na miejscu znajdzie się również Strefa Wystawowa, w której będzie można podziwiać gabloty z przygotowanymi na imprezę modelami Lego Star Wars. Nie zabraknie również Strefy Fotograficznej. Goście wydarzenia zrobią sobie w niej pamiątkowe zdjęcia na tle unikatowej ścianki oraz figur bohaterów Lego Star Wars. Natomiast najmłodsi pobawią się w basenie wypełnionym klockami Lego Duplo.

Centralnym punktem wydarzenia będzie konkurs związany z budową Wielkiej Floty Lego. Dzieci przez cały dzień mogą zgłaszać zbudowane przez siebie statki kosmiczne do konkursu, a od 12:00 aż do 18:00 co godzinę konferansjer będzie ogłaszał zwycięzców, których dzieła wylądują na stałe przy Wielkiej Planecie Lego. Natomiast w Strefie Wielkich Figur uczestnicy będą budować figury głównych bohaterów Gwiezdnych Wojen: Darta Vadera oraz Mistrza Yody – z ponad 20 tysięcy elementów. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje!

Impreza potrwa przez całą sobotę (3 grudnia) w godzinach od 10:00 do 21:00 oraz niedzielę (4 grudnia) od 10:00 do 20:00. Atrakcje będą czekać na uczestników wydarzenia w centralnym miejscu Centrum Handlowego.

Data dodania: 2 grudnia 2016