Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 7:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Podwójna radość zakupów w Atrium Kasztanowa

Podwójna radość zakupów w Atrium Kasztanowa

Już 18 listopada w centrum handlowym Atrium Kasztanowa startuje wyjątkowa akcja „Podwójna radość zakupów”. Klienci będą mogli wygrać atrakcyjne karty upominkowe o wartości 50, 70 lub 100 zł. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje!

Zasady akcji są proste. Wystarczy zrobić zakupy za określoną kwotę na terenie centrum handlowego Atrium Kasztanowa. Po okazaniu paragonu w Punkcie Obsługi Promocji, klient otrzyma naklejkę hologramową, a po zebraniu odpowiedniej liczby hologramów, każda osoba wygrywa kartę upominkową o wartości 50, 70 lub 100 zł – w zależności od liczby zgromadzonych hologramów.

Punkt Obsługi Promocji zostanie umiejscowiony w centralnym miejscu Atrium Kasztanowa, tuż przy kawiarni Przytulna Cafe. To tam klienci otrzymają szczegółowe informacje o konkursie oraz będą mogli wymienić paragony na hologramy. Dodatkową atrakcją będzie telewizor z podpiętym tabletem, na którym uczestnicy akcji zagrają w prostą grę zręcznościową. Trzy osoby z najlepszymi wynikami otrzymają dodatkowe hologramy, a zwycięzca rywalizacji dostanie również podwójne zaproszenie do kina sieci Helios.

– „Podwójna radość zakupów” to nie tylko doskonała okazja, by przyjemnie spędzić czas na zakupach w Atrium Kasztanowa, ale również możliwość wygrania kart upominkowych, które mogą się okazać doskonałym i pewnym prezentem dla najbliższych na Mikołajki czy Święta. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piły i okolic do udziału w akcji mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Akcja potrwa od 18 listopada do 2 grudnia w godzinach otwarcia Atrium Kasztanowa.

regulamin-akcji

Data dodania: 15 listopada 2016