Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 7:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

„Słodkie Walentynki” w Atrium Kasztanowa

„Słodkie Walentynki” w Atrium Kasztanowa

Domowej roboty babeczki czekają na klientów Atrium Kasztanowa już od 11 lutego. Z okazji Walentynek każdy, kto zrobi zakupy za określoną kwotę, otrzyma słodki upominek. Dla uczestników akcji przewidziano także nagrody: karty prezentowe do wykorzystania w Atrium Kasztanowa!

Wydarzenie pt. „Słodkie Walentynki” potrwa od najbliższej soboty, 11 lutego do wtorku, 14 lutego, w godzinach otwarcia centrum. By otrzymać wyjątkowo udekorowaną babeczkę, wystarczy zrobić zakupy w Atrium Kasztanowa za min. 60 zł i przekazać paragony do Punktu Obsługi Promocji . Za każde wydane min. 100 zł, będzie można zdobyć dwie babeczki.

Klienci, którzy wezmą udział w zabawie, zyskają okazję do wygrania dodatkowych nagród. Do rozlosowania będą karty podarunkowe w wysokości 100 zł do wykorzystania w Atrium Kasztanowa. Dodatkowo finałowego dnia akcji, 14 lutego, przeprowadzone zostanie wielkie losowanie. Zwycięzca „Słodkich Walentynek” otrzyma kartę prezentową o wartości 300 zł.

– Święto wszystkich zakochanych z każdym rokiem coraz bardziej zyskuje na popularności. W trakcie „Słodkich Walentynek” udekorowanych łakoci będzie pod dostatkiem. Do wygrania będą także kupony upominkowe do wykorzystania w naszym centrum. To świetna okazja, by nie tylko spróbować pysznych babeczek, ale także miło spędzić czas – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Regulamin Akcji

Data dodania: 6 lutego 2017