Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 7:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Wygraj rower na wiosnę w Atrium Kasztanowa!

Wygraj rower na wiosnę w Atrium Kasztanowa!

Wiosna to początek rowerowego sezonu. Dla miłośników jednośladów Atrium Kasztanowa przygotowało wyjątkową akcję promocyjną. Wszyscy klienci centrum, którzy w dniach 1-9 kwietnia wezmą udział w akcji „Zerwij rower na wiosnę”, będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, a na największych szczęśliwców czekają dwa kółka!

Klienci Atrium Kasztanowa, którzy od 1 do 9 kwietnia zrobią zakupy na określoną kwotę, będą mogli odebrać wyjątkowe upominki i wziąć udział w konkursie o nagrody finałowe . Za zakupy za minimum 150 zł, klienci otrzymają kocyk piknikowy. Osoby, które zrobią zakupy za minimum 280 zł, mogą wymienić paragon na kartę przedpłaconą na kwotę 50 zł, natomiast za paragony na kwotę od 380 zł, klienci dostaną kartę przedpłaconą o wartości 70 zł – do wykorzystania w Atrium Kasztanowa. By wziąć udział w zabawie, wystarczy okazać paragony w Punkcie Obsługi Promocji.

To nie koniec atrakcji. Osoby, które w dniach akcji promocyjnej zrobią zakupy na łączną kwotę od 150 zł, na maksymalnie 3 paragonach, mogą powalczyć o główną nagrodę – rowery miejskie. Wielki Finał odbędzie się 9 kwietnia. Zadaniem uczestników akcji promocyjnej będzie losowanie drewnianego, kolorowego motylka. Do każdego motylka będzie przypisana konkretna nagroda. Do wygrania są wiosenne kwiaty w doniczkach oraz cztery rowery miejskie – dwa damskie i dwa męskie. Dodatkowe nagrody można również wygrać w konkursie na profilu Facebook Atrium Kasztanowa.

– Początek wiosny to moment, kiedy z przyjemnością zaczynamy spędzać czas na zewnątrz – w ogrodzie, na piknikach lub wyciągamy rowery i rozpoczynamy rowerowe wycieczki. Stąd też w naszym konkursie przygotowaliśmy związane z tymi aktywnościami nagrody – kwiaty, koce i rowery – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Kasztanowa – „Zerwij rower na wiosnę” to nie tylko akcja promocyjna i konkurs z wartościowymi nagrodami, ale również wydarzenie, którym chcemy wspólnie z naszymi klientami powitać wiosnę i sprawić im przyjemność podczas przedświątecznych zakupów.

Akcja „Zerwij rower na wiosnę” potrwa od 1 do 9 kwietnia w godzinach 14.00 – 20.00.

REGULAMIN

Data dodania: 28 marca 2017