sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.09): niehandlowa en

21 Maja – Otwarcie Kina Helios

Data dodania: 14 maja 2021

Kino Helios otwiera się na widzów w Pile! Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa swoją działalność wznawia kino w Atrium Kasztanowa. Pierwsze seanse kinomaniacy będą mogli obejrzeć już 21 maja przy zachowaniu wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

 

Duża sieć kinowa Helios planuje ponowne otwarcie swoich kin dla widzów w całej Polsce. To oznacza, że również mieszkańcy Piły i okolic mogą wybrać się już w najbliższy piątek na film do Atrium Kasztanowa. Pierwsze premierowe i przedpremierowe seanse widownia będzie mogła obejrzeć już 10 minut po północy 21 maja. Kinomaniaków czeka naprawdę ciekawy sezon filmowy, co potwierdza aktualny repertuar kina dostępny pod linkiem. Wśród propozycji, poza regularnymi seansami, widzowie znajdą dla siebie także różnorodne projekty specjalne.

 

Wraz z nową decyzją rządu o luzowaniu obostrzeń w przestrzeni publicznej, kina w całej Polsce mogą zostać otwarte od 21 maja. Z tej okazji jako jedna z pierwszych postanowiła skorzystać sieć kin Helios. Nadal w kinach trzeba będzie przestrzegać zasad reżimu sanitarnego: widzowie mogą zająć połowę miejsc, podczas oglądania filmu muszą nosić maseczkę, obowiązywać też będzie zakaz konsumpcji.

 

W trosce o komfort i bezpieczeństwo klientów odwiedzających Atrium Kasztanowa, kino zostało dostosowane do wytycznych sanitarnych oraz wymogów związanych z zasadami funkcjonowania. Szczegółowe informacje na temat działań prowadzonych przez centrum handlowe na rzecz wspólnego zdrowia i bezpieczeństwa znajdują się pod linkiem.

  • pon - sob: 09:00 - 23:00
  • 673491417
  • Rozrywka i kultura

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

Winda
Pokój dla rodzica z dzieckiem
Schody ruchome
Toaleta dla niepełnosprawnych
Toaleta
Poidło dla zwierząt
Stojaki rowerowe
Stacja naprawy rowerów
WiFi
Postój Taxi
Drukarka
Bankomat