al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (10.12): niehandlowa

English

 

Jesienne rytuały

 

Zaproś jesienne rytuały do swojego wnętrza! Domowe self-care rozpocznij od stworzenia nastroju: włącz ulubioną muzykę i zapal aromatyczne świece. Zadbaj o swoje ciało, nie tylko w temacie zdrowej kuchni, ale i od zewnątrz – z pomocą przyjdą naturalne kosmetyki.

 

 

 

 

Czułe wyciszenie pozwoli Ci zyskać balans w pędzącym świecie. A ćwiczenia ze spokojnego oddechu uzupełni harmonijny relaks, który pachnie ziołową herbatą i pozytywnym nastawieniem do wyzwań, które stoją przed Tobą.

 

W myśl mindfulness skieruj swoją uwagę na to, co przeżywasz w danej chwili. Troszcz się o siebie jak o najlepszą przyjaciółkę – każdego dnia!

 

 

 

15-minutowe jesienne rytuały – wybierz swój ulubiony!

 

Na dobry dzień

Poświęć 5 minut na oddech. Złap balans, czytając kilka stron książki o japońskiej filozofii szczęścia – Ikigai i znajdź swoje motto. Wypij szklankę wody i pamiętaj o nawadnianiu się w ciągu dnia.

 

Dbaj o balans

Praktykuj mindfulness w drobnych rzeczach. Zjedz ładnie podany lunch, załóż ulubioną sukienkę bez okazji, zobacz kolekcję obrazów z najsłynniejszych muzeów świata online. 

 

Na spokojny wieczór

Wycisz się, słuchając relaksacyjnej muzyki, wypij zieloną herbatę z nowego kubka, naucz się nowej pozycji jogi.

 

15 minut to zaledwie chwila, ale regularnie wpisana w Twój plan przyniesie ulgę i otworzy Cię na nowe możliwości!

 

 


 

Mówią o nas

Galera handlowa w której każdy znajdzie coś dla siebie....ciuchy, biżuteria, sprzęt agd,a jak będziemy zmęczeni to wypijemy sobie kawę i zjemy coś słodkiego. Możemy także obejrzeć film w kinie,oraz kupić sobie obiad.
Po dwóch latach zmiana dekoracji świątecznej w galerii. Przyjemniejsza niż w dwóch poprzednich latach. Spodoba się dzieciom.
Różnorodność sklepów, duży wybór produktów,ładny wystrój wewnątrz.
Piotr M
Piotr M
1700567285
Mało sklepów ale jest ok.
Adriana Grande
Adriana Grande
1698668918
Nie jest źle, jednak klimatyzacja latem, a ogrzewanie zimą to porażka. Warto, aby nie było aż tak dużych różnic temperatury w stosunku do temperatury na dworze, ponieważ jest to niezdrowe.
Luke VVo
Luke VVo
1697981954
Oggy Shop najlepszy 🙂
Dużo ciekawych sklepów,kino,kawiarnia i restauracja pod jednym dachem placyk zabaw na korytarzu ,także jest coś dla dużych i malych
Anna Dończyk
Anna Dończyk
1696964191
Trochę podupadła po otwarciu galerii VIVO, ale nadal są tu różne sklepy.Aktualnie znowu działa całkiem sprawnie, są nowe sklepy i stoiska. Jest ok.😉
js_loader