Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 7:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Egzotyczne zoo zagości w Atrium Kasztanowa

Egzotyczne zoo zagości w Atrium Kasztanowa

Od 8 września w centrum handlowym Atrium Kasztanowa w Pile klienci mogą poczuć się jak na safari lub jak podróżnicy przemierzający amazońską dżunglę. Do Atrium zawitała wystawa zwierząt egzotycznych, które można podziwiać do czwartku, 22 września.

Wystawa jest dostępna dla zwiedzających w dniach 8-22 września w godzinach funkcjonowania centrum handlowego Atrium Kasztanowa. Na miłośników fauny czeka nie lada gratka: blisko setka fascynujących zwierząt egzotycznych z całego świata. Znajdują się wśród nich m.in. pająki ptaszniki (nazywane często tarantulami), skorpiony, węże, zwinne gekony, agamy, legwany, a także olbrzymie wije, skolopendry i straszyki.

Uważamy, że centrum handlowe nie musi być tylko miejscem zakupów – dlatego chcemy umilać naszym klientom czas, organizując rozmaite wydarzenia rozrywkowe i edukacyjne. Wystawa zwierząt egzotycznych łączy te dwie funkcje. Można obejrzeć najciekawsze okazy fauny z całego świata, zrobić sobie z nimi zdjęcie, a także dowiedzieć się o nich czegoś ciekawego bezpośrednio od ich hodowców. Podpowiedzą oni również, jak profesjonalnie sfotografować te wyjątkowe stworzenia. Dodatkowo, odwiedzają nas prawdziwi zwierzęcy celebryci – bowiem okazy, które przyjechały do Atrium Kasztanowa, to stali bywalcy popularnych programów telewizyjnych! Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji, gdyż wystawa która jest u nas dostępna, otrzymała wielokrotnie nagrody GRAND PRIX w kategorii najciekawszych wystaw na targach zoologicznych. Mamy nadzieję, że ta nietypowa atrakcja ucieszy naszych klientów i sprawi, że ich wizyty w naszym centrum będą jeszcze ciekawsze i przyjemniejszemówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Wystawa jest przewidziana dla odwiedzających z każdej grupy wiekowej. Nad bezpieczeństwem zwiedzających czuwać będą wyspecjalizowani opiekunowie. Aby jeszcze lepiej wyeksponować te egzotyczne stworzenia, przygotowano również wystawę fotograficzną, na której ze szczegółami można podziwiać obecne na wystawie zwierzęta.

Oglądanie wystawy jest bezpłatne.

regulamin-zoo-team

Data dodania: 16 września 2016