Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 7:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Foodtrucki wracają do Atrium Kasztanowa

Foodtrucki wracają do Atrium Kasztanowa

Już w najbliższy weekend Atrium Kasztanowa zaprasza na wyjątkową podróż kulinarną. 24 i 25 września do centrum handlowego ponownie zawitają foodtrucki, oferujące potrawy niemal z każdego zakątku świata. Tybetańskie pierożki na parze, oryginalne niemieckie wursty, frytki belgijskie czy prawdziwe węgierskie langhoshe to tylko niektóre z przysmaków, jakich będzie można skosztować podczas wydarzenia.

Impreza pod nazwą „FOODTRUCKI – JEDZENIE NA OKRĄGŁO” odbędzie się na parkingu Atrium Kasztanowa, w weekend 24-25 września, w godzinach od 10 do 20. Będzie to kolejna już edycja tego kulinarnego pikniku. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich mieszkańców Piły – pojawią się najpopularniejsze foodtrucki z całej Polski, których oferta kulinarna wykracza jednak daleko poza granice naszego kraju.

W Atrium Kasztanowa zjawi się ciężarówka Momo-Smak, oferująca m.in. tybetańskie pierożki przyrządzane na parze w specjalnych drewnianych koszyczkach czy Mango Lassi – indyjski koktajl jogurtowy z mango. Miłośnicy kuchni wschodnioeuropejskiej z pewnością zasmakują w węgierskich langoshach, serwowanych przez firmę Lubish Langhosh. Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników prawdziwych amerykańskich burgerów, o których podniebienia zadba Classic Burgers. Natomiast na wursty, oryginalne niemieckie kiełbaski, zaprosi Wurst Kiosk. W jego ofercie znaleźć będzie można także tradycyjne frytki belgijskie. Pojawi się również kuchnia meksykańska: Asap-Prawdziwy Meksyk. W menu różne rodzaje Fajitas – sztandarowego przysmaku rodowitych Meksykanów. Wyjątkową atrakcją będą na pewno akcenty molekularne serwowane przez Mini Lemoniadę – spróbować będzie można m.in. lemoniady na ciekłym azocie. Warto będzie skosztować także pieczonych kasztanów od Pana Kasztana. Natomiast Na Rowerze Cafe umili ten wyjątkowy weekend pyszną, aromatyczną kawą. To wszystko to jedynie część kulinarnej propozycji food trucków, które zawitają już w najbliższy weekend pod Atrium Kasztanowa.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy Piły przybędą na to absolutnie wyjątkowe wydarzenie tak samo licznie, jak w przypadku pierwszej edycji, którą zorganizowaliśmy w czerwcu. Rzadko zdarza się okazja, by móc jednego dnia spróbować tak różnorodnych smaków, pochodzących ze wszystkich zakątków świata. Dodatkowo, impreza odbędzie się na świeżym powietrzu, warto więc wykorzystać ostatnie ciepłe dni i spędzić je poza domem. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej kuchni, ale też tych, którzy chcieliby zwiedzić trochę świata, nie ruszając się z miasta – zapewniamy, że tego dnia naprawdę smacznych wrażeń nikomu nie zabraknie! – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Data dodania: 20 września 2016