Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Każda podróż to przygoda. Ta podróż to mnóstwo przygód!

Każda podróż to przygoda. Ta podróż to mnóstwo przygód!

Już 02 września w godzinach 11:00-18:00 Atrium Kasztanowa zabierze dzieci w podróż kolorowym piętrowym autobusem, na pokład statku, aż wreszcie na plażę! A do tego mnóstwo zabawy, śmiechu i upiornie fascynujących atrakcji – w tym konkurs, w którym do wygrania są słoneczne wakacje z biurem podróży Itaka (wartość wycieczki: 5 000 zł). Przed nami wielka ogólnopolska trasa promująca najbardziej oczekiwaną komedię animowaną tego sezonu – „Hotel Transylwania 3”.

Wśród atrakcji m.in.:

  • Wielka podróż: zabieramy dzieci do biura podróży, gdzie otrzymają paszport, w Gabinecie Transformacji dzieci spotkają się z Frankensteinem, następnie zapraszamy je do fotobudki, gdzie zrobimy im zdjęcia w kolorowej charakteryzacji, stamtąd zabieramy je na przejażdżkę kolorowym piętrowym autobusem z Mavis, następnie na pokład statku, gdzie czeka na nie sam Dracula! A to nie koniec podróży – wprost ze statku dzieci udają się… na plażę, gdzie spotkają się z Mumią Murray’em, obejrzą animowany film „Piesio”, zjedzą kolorową watę cukrową oraz wypiją pyszne i zdrowe drinki owocowe.
  • Superkonkurs: na każdym przystanku podróży do paszportów wbijane są specjalne pieczątki, które umożliwiają dzieciom udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem jest wykonanie pocztówki z podróży, w której brały udział. Autorzy najpiękniejszej karty pocztowej otrzymają voucher o wartości 5 000 zł (organizator pokrywa także koszty podatku od nagrody) na wakacje z biurem podróży Itaka!
  • Spotkania z bohaterami komedii: Draculą, Mavis, Frankensteinem i Mumią Murray’em (wspólne zabawy, jedyna możliwość przybicia piątki oraz wspólnych zdjęć)
  • Konkursy z niezwykłymi gadżetami z filmu „Hotel Transylwania 3”
  • Supergra w Potwornego Twistera
  • Pełen kolorowych piłek Hotel Transylwania
  • Dla najmłodszych: stanowisko plastyczne

Hotel Transylwania 3” to największa, najbardziej oczekiwana animacja 2018 roku. Zainteresowanie filmem przypomina to związane z premierami kolejnych odsłon kultowych Minionków. Sam zwiastun komedii odtworzono już ponad 5 000 000 osób, w 99 proc. opinie są entuzjastyczne, a fani wprost nie mogą się doczekać premiery! Poprzednią część „Hotelu Transylwania” obejrzało w Polsce prawie 1 200 000 widzów.

Trzecia część przebojowej serii komediowej „Hotel Transylwania” zabierze nas wprost na… upiornie zabawne wakacje. Czeka nas opalanie pod światłem Księżyca, plażowanie, wakacyjny luz i relaks. Do czasu! Do czasu aż hrabia Dracula poznaje Erikę, kapitan promu, na którym spędzają wakacje Dracula, Mavis, Johnny, ich syn Denis, Frankenstein i reszta potwornej paczki. Na miłość nie ma lekarstwa, ale kłopoty zaczynają się, gdy poznajemy prawdziwe oblicze Eriki…

Zapraszamy!

REGULAMIN IMPREZ

REGULAMIN KONKURSU

Data dodania: 21 sierpnia 2018