Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 7:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Kasztanowa

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Kasztanowa

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych łączy pokolenia – co roku w czasie wakacji w całej Polsce bawią się na nim dzieci, rodzice i dziadkowie. Atrium Kasztanowa będzie kolejnym przystankiem na mapie trzeciej edycji tego letniego wydarzenia. 22 lipca mieszkańcy Piły i okolic mogą liczyć na dużo pozytywnej energii, rodzinne gry, konkursy i zabawy.

Grupa Atrium, laureat konkursu „Optymistyczne Miejsce Roku 2016”, wspiera pozytywne wydarzenia rodzinne o profilu tzw. edutainment, tj. łączące naukę i rozrywkę. Takim właśnie jest Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych, który znalazł się w kalendarzu wakacyjnych wydarzeń aż ośmiu centrów Atrium. Festiwalowi towarzyszy pozytywna atmosfera, prowadzone animacje i konkursy są pełne lekkości, koloru, fantazji i wyzwalają kreatywność, zaś głównym atutem zabawy jest rodzinna, międzypokoleniowa integracja.

22 lipca Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych zagości w Atrium Kasztanowa. Organizatorzy wydarzenia zapewnią uczestnikom kompletne zestawy niezbędne do wspólnej zabawy – płyn do ogromnych baniek oraz akcesoria do ich puszczania. Podczas eventu zaplanowano m.in. bańkową Familiadę oraz konkurs na największą bańkę mydlaną. Nie zabraknie także wspólnych zajęć z Zumby, bańkowych kręgli, animacji i konkursów z nagrodami. Całe wydarzenie odbędzie się na parkingu Atrium Kasztanowa w godzinach 13.00-17.00.

W tegorocznym Ogólnopolskim Festiwalu Baniek Mydlanych udział wzięli już goście Atrium Koszalin, Atrium Biała, Atrium Mosty, Atrium Plejada i Atrium Copernicus. Kolejnymi miastami będą:

  • Warszawa, Atrium Targówek – 29 lipca
  • Lublin, Atrium Felicity – 5 sierpnia

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na profilu Facebook Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych.

Data dodania: 11 lipca 2017