Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 7:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

STYRO-PISANKA Rodzinne Święta Wielkanocne w Atrium Kasztanowa

STYRO-PISANKA Rodzinne Święta Wielkanocne w Atrium Kasztanowa

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto polskiej tradycji. Święta Wielkanocne to radosne chwile, które wspominamy przez cały rok. Kojarzą się nam z kolorowymi pisankami, śmigusem dyngusem, wielkanocnymi koszami i palmami. W tych dniach na stołach znajdujemy pyszne potrawy: jajka, wędliny, wielkanocne baby i mazurki.

24 marca 2018 r w godzinach: 12:00-19:00 zapraszamy do Atrium Kasztanowa wszystkich, którzy pragną rozsmakować się w polskiej tradycji oraz przeżyć niezwykłe Święta.

Styro-Pisanka to niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju wielkanocny event skierowany do dzieci i ich rodziców, babć, dziadków oraz młodzieży. To niezapomniane i niespotykane wcześniej, w takim wydaniu, wydarzenie z uwagi na: oryginalne wielkanocne atrakcje, rozbudzające kreatywność warsztaty oparte na naszej świątecznej tradycji oraz gry i zabawy angażujące do wspólnego uczestnictwa najmłodszych oraz ich rodziny.

Podczas eventu uznany ukraiński artysta-rzeźbiarz, gość specjalny Pan Volodymir Dusan wykona na oczach widzów spektakularne, 1,5 metrowe styropianowe rzeźby w postaci zajączka oraz gigantyczne styropianowe jajo, te zaś  przyozdobią wszystkie chętne dzieci.

STYRO PISANKA to również:

Fantazyjna Pisanka – turniej konkursowy z nagrodami dla wszystkich dzieci, polegający na wykonaniu najbardziej kolorowej pisanki.

Musujący Styropinan o smaku dzieciństwa – Doktor Styropianek i Styropianki zabiorą wszystkie chętne dzieci oraz ich rodziców w świat wielkanocnych, styropianowych ciekawostek. Między innymi dowiemy się jak z malutkich, musujących, styropianowych kuleczek stworzyć Wielkanocne JAJO, bezkarnie „poszalejemy” w super czystym oraz bezpiecznym styropianowym granulacie.

Rodzinna Wielkanocna Sztafeta – ”Wielkanocne Zające” gry i zabawy dla dzieci oraz rodzin

Wielkanocne warsztaty kreatywne – dla wszystkich chętnych (zwłaszcza dzieci) tworzenie, malowanie, dekorowanie za pomocą różnych technik, Wielkanocnych Styropianowych Zwierzątek takich jak: kurczaczki, baranki, zajączki (mniejsze formy)

Wielkanocne Kulinaria – konkurs rodzinny, dotyczący wiedzy na temat tradycyjnych, polskich potraw wielkanocnych

Pokaz zdobienia Stołu Wielkanocnego – czyli bez czego wielkanocny stół obejść się nie może

Barwne historie oraz opowieści, dotyczące tradycji Świąt Wielkanocnych, Mokrego Dyngusa

Warsztaty dekorowania koszy wielkanocnych

Warsztaty wielkanocnego sitodruku

Wspólna zabawa przy muzyce

Styro-Pisanka to niesamowita przygoda dla każdego dziecka, które chce przeżyć coś niezwykłego. To zaproszenie wszystkich chętnych bez względu na wiek w podróż do świata Wielkanocnej tradycji.

Data dodania: 20 marca 2018