Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 7:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Truskawki dla klientów Atrium Kasztanowa!

Truskawki dla klientów Atrium Kasztanowa!

Sezon na truskawki trwa! Owoce te cieszą się dużą popularnością wśród Polaków, zajmując czołową pozycję wśród najbardziej lubianych rodzimych produktów[1]. Cenimy je nie tylko za smak i aromat, ale również za całe bogactwo witamin, które w sobie kryją. Teraz mieszkańcy Piły i okolic będą mogli otrzymać truskawki również w Atrium Kasztanowa. Centrum wręczy klientom łubianki tych świeżych owoców w dniach 17-25 czerwca.

Truskawki narodziły się w XVII wieku ze skrzyżowania dwóch gatunków poziomek i szybko zyskały ogromną popularność, także w Polsce. Jesteśmy jednym z głównych producentów truskawek – Polska wytwarza średnio około 190 tysięcy ton rocznie, co daje jej miejsce w pierwszej dziesiątce największych producentów na świecie[2].

Sezon truskawkowy zawita również do Atrium Kasztanowa. Klienci, którzy w dniach 17-25 czerwca zrobią zakupy w centrum na kwotę min. 100 zł, otrzymają koszyk truskawek pochodzących od lokalnego dostawcy. Świeże owoce będzie można odebrać w godzinach 10.00-21.00, na pasażu Atrium Kasztanowa.

– Truskawki to słodkie i pachnące owoce, uznawane za zapowiedź lata. Są bogatym źródłem witaminy C, zawierają dużo błonnika, mają też wspaniałe właściwości odżywcze i kosmetyczne. Niestety świeże lokalne owoce są dostępne przez krótki czas, dlatego warto korzystać z trwającego sezonu, by zapewnić sobie niezbędne witaminy i minerały. Rozdając kosze świeżych owoców naszym klientom, chcemy dostarczyć im zdrowej dawki energii i wprowadzić w letni nastrój – nastrój wyprzedaży, specjalnych promocji i zakupów letnich akcesoriów – mówi Monika Świtalska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

[1] Sondaż przeprowadzony na potrzeby kampanii “Warzywa i owoce – na szczęście!”.

[2] Dane GUS.

REGULAMIN

Data dodania: 8 czerwca 2017