pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (09.08): niehandlowa en

Atrium Kasztanowa świętuje Dzień Mamy!

Data dodania: 31 maja 2019

Atrium Kasztanowa zaprasza mieszkańców Piły i okolic do wspólnego świętowania Dnia Matki. Klienci, którzy 26 maja wraz ze swoimi mamami odwiedzą Atrium Kasztanowa, będą mogli otrzymać dla nich słodki poczęstunek, wyśmienitą kawę i piękne kwiaty.

Dzień Matki to ważna data w rodzinnym kalendarzu. W różnych częściach świata to święto celebruje się na różne sposoby, ale najważniejsze, by w tym dniu mamy – często zajęte
i zabiegane – poczuły, jak wiele dla nas znaczą.

W Polsce Dzień Matki wypada już w najbliższą niedzielę (26 maja). Atrium Kasztanowa postanowiło pomóc klientom, którzy nie mają pomysłu na prezent dla swojej mamy i zachęcić ich do wspólnego spędzenia czasu z jedną z najważniejszych w naszym życiu osób.

Pierwsze 265 osób, które odwiedzą Atrium Kasztanowa w tym wyjątkowym dniu ze swoją mamą, otrzyma dla niej deser i kawę w kawiarni „Śnieżynka”, a także różę z kwiaciarni „ale… Kwiatki”. To idealny prezent dla każdej mamy z okazji jej święta!

Oprócz promocji w sklepach takich jak Monnari, Gatta, Vision Express, Rebel Electro i innych na mamy czeka darmowa usługa mini-metamorfoza makijażowa w Sephora. Mamy będą miały nakładaną pielęgnację na twarz, dobierany podkład, korektor, róż, bronzer oraz rozświetlacz. Dla każdej mamy, która skorzysta z usługi jest przewidziany upominek.