śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (31.01): handlowa en

Balkonowe inspiracje w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 15 czerwca 2020

Każdy balkon można zamienić w przytulne i ładne miejsce! Wystarczą do tego efektowne dodatki. Za inspirację do stworzenia pięknego balkonu i miejsca relaksu posłużą mieszkańcom Piły wspaniałe dekoracje ogrodowe i rośliny, które można wygrać podczas akcji rozpoczynającej się w Atrium Kasztanowa. Klienci, którzy w dniach 22-28 czerwca zrobią zakupy, mogą otrzymać nagrody pomocne w stworzeniu wymarzonej przestrzeni do odpoczynku.

 

Czerwiec to odpowiedni czas na zaplanowanie aranżacji balkonu i tarasu. Z tej okazji centrum handlowe zaplanowało akcję pod hasłem „Balkonowe inspiracje”, podczas której do wygrania są wspaniałe nagrody.

 

Każda osoba, która w dniach 22-28 czerwca zrobi zakupy w Atrium Kasztanowa na kwotę minimum 100 zł, otrzyma kolorowe świecące kule dekoracyjne, które przyozdobią balkon bądź taras. Natomiast kupujący, którzy dokonają zakupów na kwotę powyżej 200 zł, odbiorą upominki w postaci świeczek zapachowych lub ozdobnych ramek do zdjęć. Aby wziąć udział w akcji i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, należy zgłosić się z paragonem zakupowym do punktu obsługi klienta w godz. 13.00-19.00. Dodatkową nagrodą dla osób zapisujących się do newslettera podczas trwania konkursu, będą do wyboru zioła lub kwiaty w doniczce.

 

Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo uczestników akcji, do ich dyspozycji będą 2 punkty obsługi klienta zlokalizowane w pasażu centrum handlowego przy wejściach – bocznym oraz głównym.

 

Regulamin