Gallery:
Mon - Sat: 10:00 - 21:00; Sun: 10:00 - 20:00
Intermarche:
Mon - Sat: 7:00 - 21:00; Sun: 10:00 - 20:00
News

Akcja promocyjna w Atrium Kasztanowa

Akcja promocyjna w Atrium Kasztanowa

W dniach 11 – 30 kwietnia br. w Atrium Kasztanowa odbędzie się akcja promocyjna – polegająca na zbieraniu przez Klientów pieczątek i odbieraniu nagród. Wśród nagród znajdują się artykuły RTV AGD, biżuteria, kosmetyki, zabawki i akcesoria.

Aby wziąć udział w akcji należy dokonać zakupu w sklepach znajdujących się na terenie galerii (z wyjątkiem superemarketu Intermarche). Za jeden paragon na minimum 50 zł wydane w jednym ze sklepów Atrium Kasztanowa Klient otrzyma w punkcie obsługi Klienta jedną pieczątkę na kuponie upominkowym (1 paragon upoważnia do odbioru tylko jednej pieczątki).

Zabranie na kuponie 6, 9 lub 12 pieczątek będzie upoważniać do odbioru nagrody gwarantowanej.

Wśród nagród gwarantowanych za 6 pieczątek znajdują się: zestawy kosmetyków Ziaja, gry memo księżniczki, kubki ceramiczne, pendrivy 8GB oraz bilety do kina.

Wśród nagród gwarantowanych za 9 pieczątek znajdują się: srebrne przewieszki, patelnie Tefal, klocki Lego Castle, suszarki do włosów Zelmer, portfele.

Wśród nagród gwarantowanych za 12 pieczątek znajdują się: czajniki Bosch, słuchawki Sony, prostownice do włosów Bosch, srebrne bransoletki, plecaki dziecięce, zestawy kuchenne.

Aby odebrać nagrodę, należy zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji i przedstawić bon upominkowy z pieczątkami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów do uczestnictwa w akcji.

Adding date: 8 April 2015