wed: 10:00 - 21:00; next sunday (05.04): trading day pl

Spotkaj się ze stylistami mody męskiej w Atrium Kasztanowa!

News date: 31 May 2019

Spotkaj się ze stylistami mody męskiej w Atrium Kasztanowa!

”Męskim okiem”! Pod tym hasłem w dniach 27-28 kwietnia odbędzie się wydarzenie poświęcone eleganckiej modzie dla mężczyzn w Atrium Kasztanowa. Już w najbliższy weekend o nowych trendach, dobrym stylu w ubiorze i wizerunku z mieszkańcami Piły porozmawia autor jednego z najpopularniejszych i najbardziej wyrazistych blogów modowo-lifestylowych – Dandycore. Ponadto, robiąc zakupy w tych dniach w centrum handlowym, będzie można wygrać karty prezentowe.

Przeciętny Polak ma w szafie 14 T-shirtów, 1,5 pary eleganckich butów oraz 1,5 marynarki.
O tym, że moda dla mężczyzn nie musi być nudna oraz, że nie trzeba się jej bać będą przekonywać mieszkańców Piły goście specjalni wydarzenia „Męskim okiem” w Atrium Kasztanowa. Podczas dwudniowego święta mody bloger-stylista Dandycore odkryje przed uczestnikami spotkania szereg tajemnic męskiej garderoby. Wspólnie ze stylistą marki Lancerto w sposób jasny i rzeczowy pokażą jak dobierać dodatki – łączyć kolory krawatów czy poszetek z koszulami i garniturami, jak wywiązać krawat, czemu lepiej postawić na koszulę z długim rękawem, kiedy koszula flanelowa może  być w dobrym stylu oraz jakie stylizacje warto wykorzystać na różne rodzinne i biznesowe okazje.

Dodatkowo, każdy, kto w dniach 27-28 kwietnia br. dokona w Atrium Kasztanowa zakupów
o minimalnej wartości 50 zł i trafnie oszacuje cenę prezentowanego ubrania, będzie miał okazję wygrać jedną z 30 kart prezentowych o wartości 300 zł każda. Regulamin akcji jest dostępny na stronie centrum oraz w Punkcie Obsługi Promocji.

Blog Dandycore został uznany przez magazyn Press za jeden z najlepszych blogów o modzie męskiej. Uplasował się też w top 3 w kategorii Moda i Uroda finału konkursu Blog Roku 2014. Miesięcznie dociera do ponad 25 000 odbiorców, którzy czerpią z niego wiedzę oraz inspiracje.

Akcja „Męskim okiem” odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia br. na pasażu głównym Atrium Kasztanowa (na parterze) w godzinach 12:00-18:00.

Regulamin Męskim Okiem