pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (31.05): niehandlowa en

Jesienna edycja „Czas zadbać o siebie” w Atrium Kasztanowa!

Data dodania: 8 października 2019

Atrium Kasztanowa zaprasza wszystkie mieszkanki Piły do udziału w kolejnej, jesiennej odsłonie akcji „Czas zadbać o siebie”. To wyjątkowe wydarzenie, stworzone z myślą o kobietach i dla kobiet, odbędzie się w sobotę, 12 października. Tego dnia w naszym centrum pojawi się kobieca strefa z najnowszymi trendami urody i wizażu. Każda z pań będzie mogła skorzystać z usług makijażu, nowości kosmetycznych i porad dietetycznych.

 

Już w najbliższą sobotę, 12 października, Atrium Kasztanowa wraz z partnerami akcji „Czas zadbać o siebie” zaprasza wszystkie panie w godzinach 13:00 – 18:00 do specjalnie stworzonej strefy dla kobiet. Będą one mogły nie tylko zapoznać się z najnowszymi propozycjami ze świata makijażu i urody, ale również bezpłatnie wypróbować kosmetyki, skorzystać z drobnych zabiegów pielęgnacyjnych bądź konsultacji dietetycznych, a nawet zapisać się na ćwiczenia sportowe.

 

Program wypełnią ciekawe spotkania oraz dyskusje z osobami z branży beauty i dietetyki. O swoich doświadczeniach na polu zawodowym opowiedzą m.in. Ewa Owczarek – beauty coach, dietetyk Agnieszka Pankau i Marlena Kwiatkowska – właścicielka firmy Makijaż Permanentny Boska. W dobry nastrój klientów Atrium Kasztanowa wprowadzą konkursy,
w których do wygrania będą nagrody partnerów akcji o łącznej wartości ponad 10 000 zł.

 

– W najbliższą sobotę przestrzeń Atrium Kasztanowa wypełnią atrakcje skierowane wyłącznie do pań. Specjalnie dla nich uruchomimy strefę beauty, w której będą mogły skupić się wyłącznie na sobie, swoich potrzebach i relaksie. Chcemy, aby nasze centrum oferowało nie tylko ciekawą ofertę zakupową, ale było również miejscem interesujących wydarzeń, którymi możemy inspirować naszych klientów do pozytywnych zmian. Mam nadzieję, że sobotnie wydarzenie będzie punktem zwrotnym dla tych z pań, które zapominają na co dzień o swoich potrzebach na rzecz rodziny, pracy i obowiązków – zaprasza Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Partnerami akcji są: Się Je!, Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Dermaplus, Centrum Sportowe Gum Factory, beauty coach Ewa Owczarek, Makijaż Permanentny Boska Marlena Kwiatkowska, Lady Diamond, Make up – love yourself, Akademia Zdrowych Emocji Inna Tomczyk, H&M Studio Fryzjerskie, Poradnia Dietetyczna Agnieszka Pankau.
Akcja „Czas zadbać o siebie” odbędzie się w Atrium Kasztanowa 12 października br. w godzinach 13:00-18:00.