sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.09): niehandlowa en

Jysk – wielkie otwarcie już 12 maja!

Data dodania: 4 maja 2021

Już wkrótce oferta handlowa Atrium Kasztanowa wzbogaci się o nową markę. 12 maja nastąpi otwarcie sklepu JYSK, który przenosi się do galerii z dotychczasowej lokalizacji.
JYSK to chętnie odwiedzane miejsce przez mieszkańców Piły. Duńska sieć handlowa słynie z szerokiego wyboru rozmaitych dodatków i dekoracji wystroju domu i ogrodu, projektowanych w stylu skandynawskim. Nowy lokal wiąże się z większym komfortem i wygodą klientów podczas robienia zakupów. Nowoczesny design i przestronność sklepu to dodatkowe atuty, które ułatwią im poszukiwanie odpowiednich produktów do domu.
Nowo powstający sklep będzie zaaranżowany według najnowszej koncepcji sieci, która umożliwia stworzenie większej przestrzeni dla ciekawych dekoracji i inspirujących ekspozycji. Na powierzchni ponad 1500 m kw. powstanie miejsce, w którym klienci będą mogli nie tylko zapoznać się z kompleksową ofertą sklepu, ale również znaleźć w nim rozwiązania i aranżacje pod kątem swoich domowych potrzeb. Komfort, wygoda i funkcjonalność to główne wyznaczniki stylu skandynawskiego, charakterystycznego dla produktów marki JYSK. Sklep ulokowany będzie na parterze galerii, w sąsiedztwie sklepu H&M.
Zapraszamy!

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

Winda
Pokój dla rodzica z dzieckiem
Schody ruchome
Toaleta dla niepełnosprawnych
Toaleta
Poidło dla zwierząt
Stojaki rowerowe
Stacja naprawy rowerów
WiFi
Postój Taxi
Drukarka
Bankomat