Kinowe Love w Atrium Kasztanowa 14.02

al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (12.02): niehandlowa

English

Kręć kilometry i zdobywaj cenne nagrody!

Data dodania: 21 marca 2022

Na wiosnę przesiądź się na rower! Kręć kilometry i zdobywaj nagrody! – to jedna z odsłon akcji Atrium Kasztanowa, w której każdy przejechany rowerem odcinek to cenne punkty i nagrody. Za wykręcone kilometry w dniach 26 marca-2 kwietnia klienci będą mogli otrzymać karty podarunkowe do sklepów w centrum, a długość przejechanej trasy zostanie zamieniona na złotówki, które wesprą lokalną inicjatywę charytatywną. Dodatkowo, za zakupy zrobione w pierwszy weekend kwietnia będzie można otrzymać akcesoria sportowe, a także nagrodę główną – rower miejski na wypady krajoznawcze!

 

Atrium Kasztanowa rzuca rowerowe wyzwanie mieszkańcom Piły i zachęca do kręcenia kilometrów dla nagród z charytatywnym celem w tle. Do udziału w sportowej rywalizacji zaprasza wszystkich, a szczególnie lokalne szkoły i kluby sportowe; dzieci i młodzież uczestniczące w akcji będą miały okazję wziąć udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego połączonej z nauką odpowiedzialności społecznej.

 

W ramach współzawodnictwa sportowego w dniach 26 marca-2 kwietnia w godz. 11:00-19:00  w Atrium Kasztanowa powstanie strefa aktywności wyposażona w rowery stacjonarne, na których każdy będzie mógł przejechać dowolną ilość kilometrów. Codziennie, na najbardziej wytrwałą osobę, która wykręci najwięcej kilometrów, czeka karta podarunkowa o wartości 100 zł do zrealizowania w jednym ze sklepów Atrium Kasztanowa. Osoba, która osiągnie najlepszy wynik przez 7 dni podczas trwania akcji, otrzyma karty podarunkowe o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach galerii.

 

Poza korzyściami dla ciała i zdrowia związanymi z udziałem w zabawie, jest też element charytatywny –wszystkie wykręcone kilometry przeliczone zostaną na punkty i zamienione na złotówki. Zebrana kwota przekazana zostanie na cele dobroczynne – wsparcie lokalnej placówki, wskazanej przez samych uczestników rozgrywek. Akcja charytatywna potrwa do 2 kwietnia.

 

To nie koniec atrakcji dla fanów jednośladów. W dniach 31 marca -2 kwietnia klienci, którzy zgłoszą się do Punktu Obsługi Promocji (POP) z paragonem za zakupy zrobione na kwotę minimum 150 zł, otrzymają upominki. Do wyboru będą smartband lub ekobidon – sportowe akcesoria niezbędne podczas wiosennych aktywności. Ponadto uczestnik promocji, który zarejestruje od czwartku do soboty paragony na najwyższą kwotę otrzyma nagrodę główną – rower miejski idealny na wiosenne wojaże. Strefa aktywności wraz ze stanowiskiem POP umiejscowione będą na pasażu głównym centrum handlowego, w pobliżu sklepów 50 Style i Stara Skrzynia Zero Waste.

 

REGULAMIN Konkursu

 

REGULAMIN Promocji i Konkursu