Kinowe Love w Atrium Kasztanowa 14.02

al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (12.02): niehandlowa

English

Letni relaks w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 8 lipca 2022

Przed nami wakacje pełne relaksu! W dnach 14–16 lipca z okazji wakacji Atrium Kasztanowa zaplanowała dla klientów letnią akcję z nagrodami. Woda, piasek i słońce doskonale będą współgrać z akcesoriami, które można zdobyć, biorąc udział w promocji. A dodatkowym powodem do uśmiechu będzie nagroda główna w postaci letniego zestawu wypoczynkowego na taras lub do ogrodu!

 

Codzienne zakupy w pilskiej galerii uatrakcyjnią wyjątkowe nagrody, które można otrzymać w ramach akcji i cieszyć się nimi podczas ciepłych, beztroskich chwil letniego wypoczynku. Na klientów, którzy zrobią zakupy w dniach 14–16 lipca, w godz. 12.00-18.00, czekają wspaniałe nagrody, które z pewnością umilą im chwile relaksu.

 

W okresie trwania promocji przewidziano trzy kategorie nagród:

matę dmuchaną z poduszką przy zakupach powyżej 75 zł

koc piknikowy za wydaną kwotę o wartości 100 zł

hamak ogrodowy za zakupy powyżej 150 zł

 

Ale to nie koniec niespodzianek. W ramach akcji nastąpi losowanie nagrody głównej. Spośród zarejestrowanych w promocji paragonów wybrany zostanie jeden o najwyższej kwocie, a jego właściciel otrzyma letni zestaw wypoczynkowy od firmy Jysk, składający się z sofy, fotela i stolika.

 

Aby wziąć udział w promocji i wygrać nagrodę, wystarczy zgłosić się z paragonem zakupowym do punktu obsługi akcji, zlokalizowanego w głównym holu centrum handlowego i czynnego w godzinach 12.00-18:00.

 

Regulamin Promocji