sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (12.07): niehandlowa en

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Kasztanowa!

Data dodania: 16 lipca 2019

Bańki mydlane ponownie w Atrium Kasztanowa! Już w niedzielę 28 lipca na najmłodszych i ich bliskich czeka świetna zabawa podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. W pilskim centrum handlowym zagości on już po raz trzeci, a razem z nim – feeria barw i masa pozytywnych emocji! Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

 

W pełni lata Atrium Kasztanowa stanie się najbardziej „tęczowym” i kolorowym miejscem w Pile.

 

28 lipca zawita tam Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych – znany ze swej niepowtarzalnej atmosfery oraz zachwycających „bańkowych” aktywności dla całych rodzin. Wszyscy, którzy spędzają wakacje w mieście, będą mogli wziąć udział w niezapomnianej zabawie w puszczanie mieniących się kolorami tęczy baniek, zobaczyć pokazy puszczania wielkich baniek oraz uczestniczyć w wielu innych bezpłatnych atrakcjach.

 

Na początek uczestnicy wydarzenia otrzymają darmowe akcesoria i dowiedzą się, jak właściwie puszczać bańki mydlane, by uzyskać te najpiękniejsze i największe. W programie znajdą się m.in.: zajęcia z animatorem, warsztaty z samodzielnego tworzenia sprzętu do puszczania baniek, a także konkursy, np. na największą bańkę mydlaną, w których do wygrania będzie łącznie aż 300 nagród!

 

Tegoroczny festiwal w Atrium Kasztanowa odwiedzi niecodzienny gość – karykaturzysta, ceniony członek Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury. Rysownik stworzy zabawne portrety wszystkim, którzy lubią niespodzianki i potrafią śmiać się z siebie, i dla których karykatura to znakomita pamiątka na całe życie.

 

Z okazji festiwalu w Atrium Kasztanowa pojawią się również… kucyki. Te niewielkie konie cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem wśród maluchów. Będą one mogły przejechać się na kucyku, nauczą się, jak go osiodłać i czesać, oraz zrobią sobie pamiątkową fotografię w siodle.

 

Nie zabraknie też ogromnego dmuchańca, kolorowej waty cukrowej oraz wielkich „zamykanych” baniek – doskonałych, by zrobić sobie w nich fantastyczne, kolorowe zdjęcie.

 

Na zakończenie festiwalu zaplanowano wspólne wypuszczenie, po wielkim odliczaniu, jak największej ilości baniek.

 

Wszystkie zajęcia i atrakcje odbywające się podczas wydarzenia są bezpłatne.

 

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Kasztanowa odbędzie się 28 lipca w godz. 12:00 – 18:00.