al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (15.05): niehandlowa

English

Oko w oko z dzikimi zwierzętami w Atrium Kasztanowa!

Data dodania: 17 stycznia 2022

Wielka żyrafa w Galerii Atrium Kasztanowa? Tak! A do tego spotkanie z lampartem, wspólna fota z misiem pandą i mnóstwo innych atrakcji! Takiej wystawy jeszcze nie było! Pobierz aplikację „Kolorowe Centrum Świata” i  spotkaj się z dzikimi zwierzętami! Przed nami wielka rodzinna interaktywna wystawa w 3D, dzięki której staniesz oko w oko ze zwierzakami i poznasz ich tajemnice.

 

Interaktywna wystawa „Kolorowe centrum świata” to niezwykłe spotkanie ze zwierzętami, edukacja, rozrywka i fantastyczna zabawa dla całej rodziny! Tylko tu poznasz kolorowe tajemnice dzikich zwierząt i mnóstwo ciekawostek na ich temat, zrobisz sobie unikalne zdjęcia z pandą, lampartem, papugą i innymi zwierzakami, także z wieeeeeelką żyrafą! Jak to zrobić? Nic prostszego! Pobierz bezpłatną aplikację mobilną „Kolorowe centrum świata” z GooglePlay lub Appstore, przyjdź do Galerii Atrium Kasztanowa przy al. Powstańców Wielkopolskich 99 w Pile i podążaj tropem dzikich zwierząt, szukając ukrytych naklejek z kodami QR! Dzieci nie tylko spotkają się ze zwierzakami w 3D, ale także wezmą udział we wspólnej zabawie! Przewodniczką po wystawie jest nieco ekscentryczna Klara… Kim jest Klara? Tego nie możemy zdradzić, przekonacie się sami!

 

Wystawa to przede wszystkim zabawa, niepozbawiona jednak elementów edukacyjnych i ekologicznych, a także przygodowych – dzieci zostaną zaproszone do udziału w różnych aktywnościach, przyjrzą się z bliska dzikim zwierzętom i wspólnie z nimi stworzą niezwykłą paczkę przyjaciół! A to nie koniec atrakcji! Na dzielnych tropicieli czekają upominki do odebrania na stoisku wyspy cukierniczej Śnieżynka. Dołącz do nas i znajdź się w… kolorowym centrum świata!

 

Wystawa interaktywna „Kolorowe centrum świata” to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.