pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (06.12): niehandlowa en

Poznaj świat SuperZings z Atrium Kasztanowa!

Data dodania: 12 października 2020

Już wkrótce Atrium Kasztanowa opanują SuperZingsy! SuperBohaterowie i SuperZłoczyńcy pojawią się w centrum handlowym w dniach 19-24 października br. Podczas ekspozycji miłośnicy popularnych figurek będą mogli odwiedzić mieszkańców Kaboom City, podziwiać ich wielkie kolorowe budowle oraz pojazdy XXL i wziąć udział w emocjonującej zabawie. Dla  uczestników zaplanowano także pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

Przez cały tydzień mali fani przygód SuperZings będą mogli zobaczyć z bliska najbardziej popularne postacie występujące we wszystkich pięciu seriach. SuperBohaterowie i SuperZłoczyńcy w rozmiarach XXL sprawią, że najmłodsi goście wystawy poczują się jak w realnym świecie SuperZings. Oprócz mieszkańców Kaboom City, słynących ze swoich niezwykłych super mocy, dużo wrażeń i emocji dostarczą odwiedzającym wielkie, kolorowe budowle, pojazdy w rozmiarach XXL oraz 2 makiety miasta Kaboom City.

 

Dodatkową atrakcją będzie zabawa polegająca na odnalezieniu bohaterów SuperZings i  właściwym oznaczeniu ich na mini mapce. Dzieci, które odwiedzą każde stanowisko i rozwiążą zadanie konkursowe, zdobędą nagrodę. Natomiast wszyscy mali goście otrzymają pamiątkowy dyplom.

 

Bohaterowie SuperZings będą gościć w Atrium Kasztanowa w dniach 19-24 października br. codziennie w godzinach 10.00-21.00. Wystawa rozlokowana jest w różnych miejscach na terenie centrum handlowego i odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.