sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.09): niehandlowa en

Przeżyj przygodę z SuperThings w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 6 września 2021

Przeżyj emocjonującą przygodę z SuperThings! Na kolejne spotkanie z Superbohaterami i Złoczyńcami zaprasza najmłodszych Atrium Kasztanowa. Podczas wystawy mali fani figurek będą mogli ponownie odwiedzić mieszkańców Kaboom City, podziwiać ich niesamowite budowle oraz pojazdy i wziąć udział w dobrej zabawie. Uczestnicy otrzymają także pamiątkowe dyplomy i upominki. SuperThings czekają na dzieci w dniach 10, 11 i 13 września.

 

Atrium Kasztanowa zaprasza dzieci na niezwykłą wystawę. Dla małych fanów SuperThings przygotowano strefy tematyczne nawiązujące do przygód SuperThings’ów. Ekspozycja składa się z sześciu niepowtarzalnych stanowisk, na których można zobaczyć wszystkie ulubione postaci i pojazdy ze świata Kaboom City. To wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z fascynującymi figurkami SuperThings – przedmiotami codziennego użytku przekształconymi w Superbohaterów i Złoczyńców, prowadzących walkę o prym nad miastem! Każda z makiet jest unikatowa i prezentuje kolejne serie SuperThings oraz przedstawia inny fragment miasta Kaboom City.

 

Ponadto podczas zwiedzania wystawy, uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie i zdobyć atrakcyjną nagrodę! Aby przyłączyć się do zabawy, należy pobrać mapkę niezbędną do wykonania zadania konkursowego, ze znajdujących się obok standów informacyjnych. Zadanie polega na odnalezieniu wszystkich makiet serii SuperThings, a następnie na prawidłowym ponumerowaniu serii zabawek umieszczonych w ekspozytorach. Z wypełnioną mapką należy zgłosić się na stanowisko obsługi wystawy, aby odebrać pamiątkowy dyplom. Wszyscy rodzice, którzy zapiszą się do newslettera otrzymają także kolejny upominek dla dziecka – figurkę SuperThings najnowszej serii.

 

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych fanów SuperThings będzie stanowisko z pojazdem ze świata Kaboom City, przeznaczone dla zwiedzających do robienia zdjęć. Z pewnością dzieci ucieszy także obecność sympatycznej maskotki w rozmiarze XXL, pozdrawiającej wszystkich najmłodszych gości, z którą również będzie można się sfotografować.

 

Wystawę SuperThings można zwiedzać w dniach 10, 11 i 13 września, w godzinach 10.00-20.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ekspozycja rozlokowana jest w różnych miejscach galerii i odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

REGULAMIN WYSTAWY SUPERTHINGS