sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.09): niehandlowa en

Punkt Spisowy w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 8 września 2021

Atrium Kasztanowa we współpracy z pilskim Urzędem Statystycznym udostępnia mieszkańcom Mobilny Punkt Spisowy. Każdy, kto jeszcze nie dopełnił obowiązku spisowego, może to zrobić do końca września, na stanowisku znajdującym się w głównym hallu galerii, obok sklepu Bytom. Inicjatywa przeprowadzana jest w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

 

Do 30 września 2021 r. na terenie całego kraju przeprowadzany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis obejmuje wszystkich obywateli, a udział w nim jest obowiązkowy. Dlatego każda osoba, która jeszcze nie wypełniła obowiązku spisowego, ma możliwość to zrobić do końca września, podczas wizyty w centrum handlowym Atrium Kasztanowa.

 

Punkt obsługiwany jest przez pracowników Urzędu Statystycznego w Pile, którzy na miejscu pomogą chętnym dokonać spisu powszechnego. Do poprawnego wypełnienia formularza potrzebny jest jedynie dowód osobisty, a sama czynność trwa około 10 minut. Więcej informacji na temat spisu znajduje się na stronie spis.gov.pl.

 

Z Mobilnego Punktu Spisowego w Atrium Kasztanowa można skorzystać codziennie (z wyjątkiem niedziel), do 30 września, w godz. 12.00 – 18.00.