al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (17.07): niehandlowa

English

Rozkręć się na wakacje z Atrium Kasztanowa!

Data dodania: 15 czerwca 2021

Zaplanuj wakacje na rowerze i podziwiaj widoki z siodełka! Dla miłośników dwóch kółek, a zarazem fanów letnich eskapad, Atrium Kasztanowa przygotowało wyjątkowy konkurs z nagrodami. Klienci, którzy w dniach 18-27 czerwca zrobią w centrum handlowym zakupy, mogą wygrać praktyczne akcesoria rowerowe. Nagrody przyznawane będą za udział w zręcznościowej grze interaktywnej. Osoba z najlepszym wynikiem otrzyma voucher na funkcjonalny i wygodny rower.

 

Atrium Kasztanowa rozkręca lato… na rowerze! Czerwiec to idealny moment na zaplanowanie aktywności na świeżym powietrzu i wycieczek poznawczych. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało dla mieszkańców Piły i okolic wyjątkowy konkurs pod hasłem „Rozkręcamy się na wakacje!”.

 

Na klientów, którzy zrobią zakupy w dniach 18-27 czerwca, czekają wspaniałe nagrody w postaci akcesoriów rowerowych znanych marek –dzwonki, bidony, oświetlenie, odblaski, zapięcia rowerowe.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród, należy zgłosić się z paragonem zakupowym w godz. 11.00-19.00 do punktu obsługi akcji, a następnie wziąć udział w zręcznościowej grze interaktywnej. Osoba, która uzyska najlepszy wynik podczas trwania konkursu, zdobędzie nagrodę główną – voucher na rower – idealny sprzęt na wakacyjne wojaże, natomiast pozostali gracze otrzymają akcesoria rowerowe

 

W związku z aktualnymi obostrzeniami, organizator zadba o bezpieczeństwo gości oraz o zachowanie procedur chroniących ich zdrowie, aby mogli bezpiecznie uczestniczyć w konkursie.

 

Punkt obsługi akcji znajduje się na parterze w hallu głównym centrum i czynny jest w godzinach 11.00-19.00 każdego dnia trwania eventu (oprócz niedzieli niehandlowej).

 

REGULAMIN