al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (17.07): niehandlowa

English

Święta na horyzoncie w Atrium Kasztanowa!

Data dodania: 26 listopada 2021

Święta na horyzoncie! To idealny moment, aby sprawić sobie odrobinę przyjemności i przeżyć niesamowitą przygodę – usiąść za sterami samolotu i wzbić się ponad chmury! Z takiej okazji będą mogli skorzystać już wkrótce klienci Atrium Kasztanowa. Każdy, kto zechce poczuć się jak prawdziwy pilot w przestworzach, ma możliwość poćwiczyć w symulatorze lotów. Skrzydlata atrakcja dostępna będzie w dniach 3-12 grudnia.

 

Jak odlotowe święta, to i samolot. Przez 10 dni w Atrium Kasztanowa do dyspozycji fanów przestworzy i  miłośników lotnictwa będzie latająca maszyna. Od piątku w pilskim centrum handlowym pojawi się… samolot, w którym będzie można wcielić się w rolę pilota! Aby usiąść za sterami symulatora lotu, wystarczy zapisać się do bazy mailingowej (newslettera) Atrium Kasztanowa. Na miejscu będzie pomocna i przyjazna obsługa samolotu – pilot i hostessa, którzy potowarzyszą uczestnikom atrakcji.

 

Symulator lotu zlokalizowany będzie na terenie galerii, w okolicy salonu CCC. Z atrakcji będzie można skorzystać w dniach 3-12 grudnia, w godz. 11.00-19.00.