al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (15.05): niehandlowa

English

Warsztaty wielkanocne dla najmłodszych w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 4 kwietnia 2022

Święta Wielkiej Nocy to czas pełen radości, nadziei i wzniosłej atmosfery. W Atrium Kasztanowa wielkanocny nastrój zapanuje już na tydzień przed Wielkanocą. W dniach 9 i 10 kwietnia najmłodsi goście centrum handlowego mogą wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach, podczas których będą tworzyć świąteczne ozdoby. Na małych artystów czekają także upominki!

 

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi, Atrium Kasztanowa przygotowało dla najmłodszych gości przedświąteczne, pełne inspiracji warsztaty. Uczestnicy będą tworzyć barwne, wiosenne ozdoby wielkanocne w postaci stroików, wianków i małych kompozycji, które pięknie przyozdobią świąteczny stół ze smacznymi, wielkanocnymi potrawami i ciastami. Do udziału w zajęciach organizatorzy zapraszają dzieci wraz z opiekunami. Warsztaty będą realizowane w specjalnie zaaranżowanym ekoogródku, znajdującym się na hallu głównym centrum handlowego.

 

Warsztaty wielkanocne dla najmłodszych odbędą się w dniach 9 i 10 kwietnia, w godzinach 11.00-19.00.

 

Warunkiem udziału w zajęciach jest zapisanie się przez uczestnika lub opiekuna dziecka do newslettera Atrium Kasztanowa bądź okazanie paragonu za zakupy zrobione w galerii za minimum 50 zł. Zapisów do biuletynu oraz odbioru materiałów do pracy będzie można dokonać u hostessy obecnej w strefie ekoogródka. Regulamin akcji dostępny będzie w ekoogródku.