sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (12.07): niehandlowa en

Wioska Indiańska w Atrium Kasztanowa.

Data dodania: 13 sierpnia 2019

Wioska Indiańska w Atrium Kasztanowa w dniach 19-25 sierpnia br. Przeniesiemy najmłodszych miłośników przygód do fascynującego świata Indian – kolorowych tipi, okazałych pióropuszy, dzikich mustangów i porastających prerię kaktusów. Pasaż galerii stanie się tętniącą życiem Wioską Indiańską oferującą szereg najróżniejszych zabaw dla dzielnych małych wojowników oraz nieokiełznanych squaw. Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

 

Atrium Kasztanowa przygotowało ciekawą propozycję dla dzieci na efektywne wykorzystanie okresu wakacji. Wioska Indiańska, która już od najbliższego poniedziałku zagości w pilskim centrum, to doskonałe miejsce wartościowego spędzenia czasu. Ten pomysł na letnią rozrywkę z pewnością zainteresuje wszystkich rodziców i dziadków, którzy szukają ciekawych i kreatywnych pomysłów na zabawę dla dzieci i wnuków. Szeroki program zajęć i zabaw oraz różne strefy tematyczne będą czekały na odwiedzających galerię przez cały tydzień (19-25 sierpnia) w godz. 10:00 – 18:00.

 

W fascynującą podróż do świata Indian młodzi odkrywcy przeniosą się dzięki tipi Barwnego Pióra, w którym stworzą swój własny, okazały i niepowtarzalny pióropusz, upodabniając się do słynnego Winnetou. W tipi Sprytnego Wilka zaprojektują i zbudują własny namiot, w tipi Pięknego snu będą mogli stworzyć swój niepowtarzalny łapacz snów i zabrać go ze sobą do domu. Miłośnicy etnicznych skarbów w tipi Indiańskiej Biżuterii własnoręcznie stworzą wyjątkowe ozdoby, np. w stylu słynnej Pocahontas. Mocne wrażenia zaplanowano w strefie Dorodnych Mustangów, gdzie odbędzie się wielki wyścig na nieokiełznanych koniach. Na wytrwałych wojowników czeka nie lada gratka na pozycji Sokolego Oka – rzut do celu za pomocą tomahawka. Chętni będą mogli wykazać się szybkością i zwinnością, zasiadając za sterami kanu. Każdy, kto odwiedzi stanowisko Kolorowej Twarzy, przyozdobi buzię w indiańskie barwy. W strefie Pamiątkowych Westchnień możliwe będzie wykonanie zdjęć uwieczniających dobrą zabawę uczestników. Podczas odwiedzania wszystkich stanowisk, dzieci będą zbierały indiańskie pieczęcie, walcząc o tytuł Super Odkrywcy.

 

Zapraszamy do odwiedzenia Wioski Indiańskiej całe rodziny poszukujące dla swoich pociech ciekawej rozrywki, pobudzającej kreatywność i dostarczającej niezapomnianych przygód.
W Atrium Kasztanowa powstanie miasteczko pełne atrakcji, realistycznie odwzorowujące świat Indian. Przez cały tydzień uczestnikom wydarzenia zapewnimy świetną zabawę w indiańskim klimacie. Jestem przekonany, że rozbudzająca wyobraźnię scenografia oraz szeroki program zajęć zadowolą wszystkich małych poszukiwaczy przygód
– mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Wioska Indiańska zagości w Atrium Kasztanowa w dniach 19-25 sierpnia w godz. 10:00 – 18:00. Udział w zajęciach i atrakcjach organizowanych w ramach wydarzenia jest bezpłatny.