al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (17.07): niehandlowa

English

Wystawa Playmobil w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 31 maja 2021

Atrium Kasztanowa zaprasza wszystkie dzieci na niezwykłą wyprawę do świata zabawy! W dniach 7-12 czerwca do naszego centrum handlowego zawita wystawa Playmobil, prezentująca trzy strefy tematyczne – szkołę, rycerzy oraz straż pożarną. Podczas ekspozycji fani klocków będą mogli obejrzeć wspaniałe, różnorodne budowle i konstrukcje, podziwiać tętniący życiem zamek rycerzy i podpatrzeć pracę strażaków. Dla małych uczestników zaplanowano także upominki.

W strefie Playmobil Szkoła dzieci będą mogły poczuć się jak w prawdziwej szkole i podziwiać budowle odtworzone w najmniejszych szczegółach. W ramach zajęć przyrodniczych dla zwiedzających zaplanowano wystawę skorupiaków. Nad porządkiem i dyscypliną czuwać będzie figurka pani nauczycielki. Z kolei Playmobil Rycerze zaprezentuje serię utrzymaną w średniowiecznej scenerii. Dominować w niej będą pojedynki na miecze oraz barwne przygody rycerzy, którzy strzegą ludności przed niebezpieczeństwem. Z pewnością małych gości zachwyci też okazały zamek i wspaniale wyposażone oddziały rycerskie. Duża dawka emocji i zabawy czeka na uczestników również w strefie Playmobil Straż Pożarna. Tutaj z bliska będzie można przyjrzeć się sprawnie przeprowadzonej akcji gaśniczej straży pożarnej. Nie zabraknie ruchomych elementów, modułów świetlno-dźwiękowych oraz zdalnie sterowanych pojazdów. Na zakończenie wystawy każde dziecko otrzyma upominek.

W związku z aktualnymi obostrzeniami, organizator zadba o bezpieczeństwo gości oraz o zachowanie procedur chroniących ich zdrowie, aby mogli bezpiecznie uczestniczyć w wystawie.

Wystawa Playmobil czynna będzie codziennie w dniach 7-12 czerwca, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Zapraszamy!!!