al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (10.12): niehandlowa

English

Zapraszamy do strefy zabaw SuperThings!

Data dodania: 10 listopada 2022

W dniach 18-19 listopada wracają do nas superbohaterowie oraz superzłoczyńcy SuperThings!

 

Tym razem, oprócz wystawy wszystkich serii popularnych figurek, organizujemy strefę zabaw dla miłośników SuperThings, gdzie do dyspozycji dzieci będą trzy stoliki tematyczne – stanowisko Football do rozgrywek piłkarskich, Superzings Race z torem do organizowania wyścigów oraz Superzings Shoot stanowiące wyrzutnię dla figurek. Na każdym z nich na uczestników czeka nowe, emocjonujące wyzwanie. Uwagę małych fanów z pewnością przyciągnie kolorowa witryna wystawiennicza, prezentująca figurki i budowle ze wszystkich dotychczasowych serii SuperThings.

 

Wydarzenie będzie także okazją do nawiązania nowych znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach. W strefie wymiany figurek, każdy, kto w swojej kolekcji posiada kilka takich samych figurek, może wymienić się na taką, której jeszcze nie ma. Dodatkowo, aby upamiętnić spotkanie z ulubionymi bohaterami, będzie można sfotografować się z maskotką w rozmiarze XXL lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w strefie Meet & Greet, pozując na ściance z ulubioną maskotką SuperThings.

Strefa zabaw będzie czynna w godzinach 11-19.

 

Na miejscu, nad bezpieczeństwem zabaw czuwać będą animatorzy, którzy obdarują dzieci imiennymi naklejkami. Dodatkowo, każde dziecko będzie miało możliwość ubrania na czas zabawy peleryny super bohatera oraz maski.

Każde dziecko otrzyma podarunek w postaci saszetki z figurką z najnowszej serii oraz dyplom.

 

Wstęp na strefę zabaw jest bezpłatny.

 

Udanej zabawy! 😊