al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (10.12): niehandlowa

English

 

Odkryj najlepsze pomysły na prezenty

 
Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej magicznych momentów w roku, kiedy spotykamy się w gronie najbliższych, aby wspólnie celebrować spędzany czas. Pragniemy obdarować ich wspaniałymi podarunkami, ale co jeśli w trakcie przedświątecznej gorączki nie mamy pomysłów na trafiony upominek? Z pomocą przychodzą prezentowe inspiracje w Atrium Kasztanowa, dzięki którym sprawisz wielką radość swoim bliskim i zamienisz tegoroczne święta w niezwykłą Gwiazdkę!
 

 

Mówią o nas

Galera handlowa w której każdy znajdzie coś dla siebie....ciuchy, biżuteria, sprzęt agd,a jak będziemy zmęczeni to wypijemy sobie kawę i zjemy coś słodkiego. Możemy także obejrzeć film w kinie,oraz kupić sobie obiad.
Po dwóch latach zmiana dekoracji świątecznej w galerii. Przyjemniejsza niż w dwóch poprzednich latach. Spodoba się dzieciom.
Różnorodność sklepów, duży wybór produktów,ładny wystrój wewnątrz.
Piotr M
Piotr M
1700567285
Mało sklepów ale jest ok.
Adriana Grande
Adriana Grande
1698668918
Nie jest źle, jednak klimatyzacja latem, a ogrzewanie zimą to porażka. Warto, aby nie było aż tak dużych różnic temperatury w stosunku do temperatury na dworze, ponieważ jest to niezdrowe.
Luke VVo
Luke VVo
1697981954
Oggy Shop najlepszy 🙂
Dużo ciekawych sklepów,kino,kawiarnia i restauracja pod jednym dachem placyk zabaw na korytarzu ,także jest coś dla dużych i malych
Anna Dończyk
Anna Dończyk
1696964191
Trochę podupadła po otwarciu galerii VIVO, ale nadal są tu różne sklepy.Aktualnie znowu działa całkiem sprawnie, są nowe sklepy i stoiska. Jest ok.😉
js_loader