al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (14.07): niehandlowa

English

Razem

 

 

 

 

Atrium Razem to program, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

 

 

Nasi klienci są w centrum wszystkich naszych działań.

 

 

Zapraszamy naszą społeczność programem, który sprawia, że ​​po domu i pracy jesteśmy pierwszym wyborem na zakupy, posiłki i spędzanie wolnego czasu. Lojalność i zaufanie Klientów motywują nas do dostarczania nowych doświadczeń przez cały rok.

 

W swych działaniach zawsze mamy na celu dobro środowiska, społeczeństwa oraz lokalnej przedsiębiorczości. Przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami czy instytucjami chcemy propagować działania w duchu ESG w czterech niezwykle ważnych filarach.

 

Sprawdź poniżej nasze dotychczasowe działania w ramach programu Atrium Razem.

 

 

Staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania swoich klientów i społeczności.

 

Wierzymy, że zrównoważone i długotrwałe wzajemne pozytywne relacje są osiągane i utrzymywane dzięki zrozumieniu zachowań naszych klientów, które pozyskujemy poprzez wsłuchiwanie się w ich opinię oraz tworzenie rozwiązań szytych na miarę.

 

 

 

 

 

Jeśli widzisz dla siebie pole do współpracy nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i pomysły, które razem dopracujemy i wdrożymy.

 

 

 

 

 

 

Stworzyliśmy kompleksowy program zaangażowania społeczności i najemców, ponieważ wierzymy, że wzmacnianie społeczności tworzy wartość dla biznesu i społeczeństwa.