al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (10.12): niehandlowa

English

Druga połowa czerwca to czas, kiedy letnie wyprzedaże rozpoczynają się na dobre. Warto pamiętać, że początkowy okres wyprzedaży, to najlepszy czas, aby móc wybierać z szerokiej gamy modeli oraz z pełnej rozmiarówki. Ceny letnich ubrań są obniżane, więc możemy coś upolować dla siebie czy dla naszego dziecka czy ubrania i buty sportowe.

 

Mówią o nas

Galera handlowa w której każdy znajdzie coś dla siebie....ciuchy, biżuteria, sprzęt agd,a jak będziemy zmęczeni to wypijemy sobie kawę i zjemy coś słodkiego. Możemy także obejrzeć film w kinie,oraz kupić sobie obiad.
Po dwóch latach zmiana dekoracji świątecznej w galerii. Przyjemniejsza niż w dwóch poprzednich latach. Spodoba się dzieciom.
Różnorodność sklepów, duży wybór produktów,ładny wystrój wewnątrz.
Piotr M
Piotr M
1700567285
Mało sklepów ale jest ok.
Adriana Grande
Adriana Grande
1698668918
Nie jest źle, jednak klimatyzacja latem, a ogrzewanie zimą to porażka. Warto, aby nie było aż tak dużych różnic temperatury w stosunku do temperatury na dworze, ponieważ jest to niezdrowe.
Luke VVo
Luke VVo
1697981954
Oggy Shop najlepszy 🙂
Dużo ciekawych sklepów,kino,kawiarnia i restauracja pod jednym dachem placyk zabaw na korytarzu ,także jest coś dla dużych i malych
Anna Dończyk
Anna Dończyk
1696964191
Trochę podupadła po otwarciu galerii VIVO, ale nadal są tu różne sklepy.Aktualnie znowu działa całkiem sprawnie, są nowe sklepy i stoiska. Jest ok.😉
js_loader