Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Intermarche:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Dzieci przejmują Atrium Kasztanowa!

Dzieci przejmują Atrium Kasztanowa!

Niedawno premierę kinową miała animowana komedia „Dzieciak rządzi”. Film już w pierwszym tygodniu obejrzało niemal 300 tysięcy osób[1]! Na ekranie władzę przejęli najmłodsi i tak samo będzie już w najbliższą sobotę, 20 maja, w Atrium Kasztanowa. Podczas „Akademii Dzieciak Rządzi” w pilskim centrum zaplanowano zajęcia kreatywne dla dzieci: zabawy, gry, konkursy i zagadki.

Film „Dzieciak rządzi” opowiada historię siedmioletniego Tima. Pewnego dnia w życiu chłopca pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy postanawia odzyskać utracony status, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat…

W trakcie „Akademii Dzieciak Rządzi” zaplanowano zagadki logiczne w formie klocków, obrazków czy łamigłówek. Kreatywne zajęcia są dla dzieci szczególnie istotne – rozwijają wyobraźnię, pomagają myśleć w sposób niestandardowy, pozytywnie wpływają na twórczy rozwój najmłodszych. Z kolei podczas pokazów z udziałem naukowców będzie można dowiedzieć się, czym jest biznes na złotych jajkach, jak powiększyć pieniądze oraz ile czasu potrzeba, by znaleźć złoto. Będą też gry i zabawy, a ponadto w planach m.in. układanie mega puzzli, budowanie figur na czas czy konkursy: plastyczny, matematyczny i filmowy. Przygotowano również słodki upominek dla uczestników – watę cukrową.

„Akademia Dzieciak Rządzi” odbędzie się w sobotę, 20 maja, w godzinach 12:00 – 18:00 na pasażu centrum.

[1] źródło: Stowarzyszenie Filmowców Polskich

Data dodania: 12 maja 2017