Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Aktualności

Puchacz Piotr zaprasza na bezpłatne matematyczne warsztaty!

Puchacz Piotr zaprasza na bezpłatne matematyczne warsztaty!

Już w najbliższą sobotę, 8 września w Atrium Kasztanowa w Pile odbędą się bezpłatne warsztaty matematyczne dla dzieci. Nauczyciele MathRiders zapraszają na zajęcia wszystkich tych, którzy chcą przekonać się, że zgłębianie tajników królowej nauk może być świetną zabawą!

Jak wykorzystać przedmioty codziennego użytku do nauki matematyki? Czy centrum handlowe może inspirować do ćwiczeń rachunkowych? W jaki sposób zmienić nastawienie dziecka do rozwiązywania zadań matematycznych? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskają rodzice, którzy przyjdą ze swoimi pociechami na warsztaty matematyczne w Atrium Kasztanowa w Pile. Spotkanie odbędzie się 8 września od godz. 14.00 do 17.00. W programie przewidziane są dla dzieci liczne gry i zabawy, które pomogą zrozumieć otaczający świat przy użyciu wiedzy matematycznej.

Poprzez takie aktywności chcemy pokazać najmłodszym, że matematyka jest realnym i znaczącym fragmentem naszej rzeczywistości, a poszerzanie zdolności matematycznych przyczynia się do ogólnego rozwoju dziecka. W metodzie MathRiders udowadniamy, że nawet najbardziej skomplikowanych zasad matematycznych możemy nauczyć się w trakcie zabawy. Wystarczy, że pokażemy dziecku dane działanie, używając do tego cukierków czy ulubionych zabawek. Znacznie chętniej przyswajamy wiedzę, która kojarzy się nam z przyjemnością, a nie stresem czy nudą – mówi Małgorzata Grymuza, ekspert MathRiders Polska.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wszystkie szczegóły dostępne pod adresem e-mail: pila@mathriders.com

Data dodania: 6 września 2018