al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (03.03): niehandlowa

English

Foto Walentynki z wróżbą

Data dodania: 9 lutego 2024

Celebrujcie święto zakochanych w obiektywie! Odwiedźcie Atrium Kasztanowa 14 lutego i zróbcie sobie walentynkowe fotki ze swoją drugą połówką! Przez cały dzień będziecie mogli wyrazić uczucia wprost z  głębi serca pozując wspólnie do zdjęć na romantycznej ściance. Każda fotografująca się osoba otrzyma ciasteczko z wróżbą!

 

Walentynki to święto miłości lub kolejna okazja do tego, by po prostu spędzić miło czas. W tym dniu zwykle obdarowujemy się kwiatami, słodyczami lub spędzamy wspólnie chwile poza domem. Niezależnie od podejścia zachęcamy was w tym dniu do odwiedzenia Atrium Kasztanowa, gdzie czekają na was Walentynki w obiektywie!

 

Zróbcie wspólne selfie na wyjątkowej walentynkowej ściance w naszym centrum i odbierzcie ciastko z  wróżbą! Z okazji Walentynek w środę do waszej dyspozycji będzie ścianka foto, na której będziecie mogli zapozować do zdjęć wykonywanych instaxem (aparatem drukującym natychmiastowo). Każdy uczestnik zabawy otrzyma ciasteczko z miłosną wróżbą. Z walentynkowej ścianki skorzystać będzie można w godzinach od 12.00 do 19.00. Traficie do niej bez trudu, gdyż ulokowana będzie w pobliżu sklepu 50 Style.

 

Foto Walentynki odbędą się w Atrium Kasztanowa 14 lutego br. (w środę) w godzinach 12.00 – 19.00.