al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (03.03): niehandlowa

English

Jarmark rękodzieła – przedświąteczna edycja

Data dodania: 30 listopada 2022

Zawieszki na choinkę, kalendarze adwentowe, tradycyjne aniołki i srebrne gwiazdki, drewniane dekoracje, a także słodkie wypieki – to tylko niektóre z wyrobów, jakie będzie można podziwiać i zakupić podczas Jarmarku Rękodzieła w Atrium Kasztanowa. Na wydarzenie, które wprowadzi w świąteczny nastrój, organizatorzy zapraszają w dniach 10-11 grudnia. W tym samym czasie w galerii odbywać się będą kreatywne warsztaty z robienia bożonarodzeniowych dekoracji. Zajęcia są bezpłatne, a udział w nich może wziąć każdy. 

 

W okresie przedświątecznych przygotowań i zakupów, wizyty odwiedzającym Atrium Kasztanowa urozmaici wielobarwny, tradycyjny Jarmark Rękodzieła. Wśród regionalnych wyrobów, na kiermaszu będzie można znaleźć również piękne kolorowe ozdoby oraz pomysły na prezenty dla najbliższych.

 

Jarmark pojawi się w Atrium Kasztanowa w dniach 10-11 grudnia i dostępny będzie dla odwiedzających w godzinach 11.00-20.00. W tym czasie zaprezentują się na nim wystawcy m.in.:

  • z rękodziełem (Pracownia Rękodzieła Anna Herbich, Rękodzieło artystyczne Kamila Wojtczak-Zych Pasmanteria Nowa, Centrum Halama Agnieszka Halama – Kwadraciaki, Guziczek, Angel Art)
  • rzemiosłem artystycznym (Małgorzata Widawska Art Workshop Studio, Giwerart)
  • barwnymi dekoracjami choinkowymi (Ilona Grundas Project Luna)
  • ręcznie wykonanymi torbami (So Bag Karolina Sołtysiak)
  • z ziołami i przetworami ziołowymi (Trafne ziółko)
  • a także słodkimi świątecznymi wypiekami (Planeta Ciast).

 

Dodatkową atrakcją podczas weekendu (10 i 11 grudnia) będą warsztaty kreatywne, odbywające się w pobliżu CCC, w godzinach 12.00-17.00. Zajęcia podzielone będą na dwa bloki tematyczne – Eko-dekoracje do domu i na choinkę oraz Wieńce i wiszące dekoracje. Podczas nich uczestnicy samodzielnie wykonają piękne, oryginalne ozdoby świąteczne, które następnie zabiorą ze sobą do domu. W warsztatach może wziąć udział każdy – nie ma ograniczeń wiekowych.