al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (14.04): niehandlowa

English

Kinowe Love

Data dodania: 1 lutego 2023

Już wkrótce Walentynki! Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy, ale chcesz zaskoczyć ukochaną osobę? Weź udział w akcji „Kinowe Love” i wybierz się z drugą połówką do kina! We wtorek, 14 lutego będziemy rozdawać podwójne bilety do kina Helios. Warto sięgnąć po taką nagrodę!

 

Zakochani niecierpliwie czekają na Walentynki. Rozmarzeni myślą o swojej drugiej połówce, już planując ten najbardziej romantyczny dzień w roku. Atrium Kasztanowa ma propozycję na walentynkowy upominek dla zakochanych. Klienci, którzy 14 lutego zrobią zakupy w centrum za minimum 150 złotych (maksymalnie na dwóch kuponach) i zarejestrują swoje paragony w punkcie obsługi klienta, otrzymają podwójny bilet na dowolny seans do kina Helios, znajdującego się na terenie centrum. Każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie na dużym ekranie, gdyż repertuar jest bardzo bogaty i różnorodny. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym programem kina na stronie: https://www.helios.pl/28,Pila/StronaGlowna/. Łączna pula nagród przewidzianych w akcji wynosi 100 podwójnych biletów.

Kinowe Love odbędzie się 14 lutego w godzinach 12.00-20.00. Punkt obsługi klienta zlokalizowany będzie w pobliżu salonu Apart.