al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (16.06): niehandlowa

English

Minionki z wizytą w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 24 maja 2023

Już w sobotę, 3 czerwca br., bohaterowie pełnego humoru filmu wytwórni Illumination zawitają do Atrium Kasztanowa. Pełne zwariowanych pomysłów Minionki – Otto, Bob, Kevin i  Stuart, zapraszają najmłodszych mieszkańców Piły do wspólnej zabawy. W godzinach 11.00 -19.00 czekać będzie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe nagrody rzeczowe!

Do premiery kolejnego filmu z najbardziej kasowej serii animowanej pozostał jeszcze rok, ale już teraz wszystkich, którzy nie mogą doczekać się nowych przygód Minionków, zapraszamy na pełną atrakcji imprezę! Zadaniem uczestników zabawy będzie wykonywanie określonych zadań, za które otrzymają nagrody rzeczowe oraz bilety do kina. W programie zaplanowano:

  • Boogie Minions – naukę tańca Boogie z minionkami w stylu lat 60 i 70 –tych
  • Kung Fu Minions – minionkową szkółkę Kung Fu
  • Interaktywne zadanie „Wskaż różnice” – polegające na wskazaniu największej liczby różnic w scenach z filmu, w określonym czasie
  • Emocjonujące gry zręcznościowe Minionkowe Piłkarzyki i Cymbergaj
  • Wielkie Minionkowe Puzzle – układanie wielkich podłogowych puzzli (do wyboru aż 6 minionkowych motywów)
  • Minionkowy Happy Van, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie, a przy odrobinie szczęścia sfotografować się także z filmowymi bohaterami!
  • Na wszystkich uczestników zabawy czeka także krzepiąca słodka przekąska – Minionkowa Wata Cukrowa!

Fascynujące spotkanie z Otto oraz Bobem, Kevinem i Stuartem, ekscytujące konkursy i moc dobrej zabawy czekają na dzieci w Atrium Kasztanowa w sobotę, 3 czerwca br. w godz. 11.00-19.00. Wstęp na spotkanie z Minionkami oraz udział w konkurencjach są bezpłatne.