Kinowe Love w Atrium Kasztanowa 14.02

al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (12.02): niehandlowa

English

Piernikowa Kraina zaprasza!

Data dodania: 8 grudnia 2022

Choć świąteczna atmosfera w Atrium Kasztanowa panuje już od dawna, to w najbliższych dniach emocje wzbudzą wyjątkowe atrakcje. W dniach 17 i 18 grudnia br.  zamienimy się w Piernikową Krainę, wypełnioną świąteczną atmosferą i beztroską zabawą najmłodszych. W sobotę i niedzielę każdy gość galerii będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem oraz Panem Piernikiem. Na nudę nie będzie czasu! Dla najmłodszych zaplanowano także kreatywne warsztaty z dekorowania piernikowej chatki i zdobienia gigantycznej kolorowanki.

 

W dniach 17 i 18 grudnia w naszym centrum handlowym do dyspozycji najmłodszych gości będzie Tron Świętego Mikołaja, na którym będzie można usiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Swoją obecność potwierdził także przesympatyczny Pan Piernik, który chętnie zapozuje do fotek i przybije piątkę z odwiedzającymi galerię!

 

Oczekiwanie na święta uprzyjemnią i osłodzą kreatywne warsztaty: z dekorowania piernikowej chatki oraz czekoladowe, w ramach których dzieci będą miały możliwość stworzenia wyjątkowej tabliczki czekolady z piernikami zanurzonymi w środku! Najmłodsi będą też mieli okazję do wspólnego zdobienia gigantycznej świątecznej kolorowanki, a na tych, którym słodyczy nigdy dość, czekać będzie wata cukrowa bez limitu!

 

Bezpłatne warsztaty odbędą się 17 i 18 grudnia w godzinach 11.00-19.00

 

Zapraszamy!