al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (14.04): niehandlowa

English

Targi Zajęć Pozaszkolnych w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 25 sierpnia 2023

Taniec, karate, gra na gitarze, język angielski, a może robotyka? Szukasz rozwijających i ciekawych zajęć dla dziecka? Odwiedź Atrium Kasztanowa 2 września i zapoznaj się z propozycjami lokalnych szkół oraz placówek kulturalnych i sportowych w swojej okolicy! Wszystkich rodziców, którzy szukają dla swoich pociech ciekawych kursów i zajęć dodatkowych, galeria zaprasza w sobotę na Targi Zajęć Pozaszkolnych. Miłym dopełnieniem wydarzenia będzie słodka strefa dla rodzin z darmowymi smakołykami i atrakcjami.

 Obudź pasję w swoim dziecku! Rozwijanie hobby i rozbudzanie ciekawości poznawania świata u dziecka od najmłodszych lat, przynosi wiele korzyści. Kluczową rolę w odkrywaniu i rozwijaniu zainteresowań pełnią rodzice, wspierający ich w tym mądrze. Doskonałą okazją do rozwijania pasji u pociech są zajęcia dodatkowe. Przy wyborze kursów powinniśmy kierować się zainteresowaniami naszego dziecka, a także jego wiekiem, temperamentem i usposobieniem.

Z szeroką ofertą zajęć pozaszkolnych będą mogli zapoznać się już w najbliższą sobotę osoby odwiedzające Atrium Kasztanowa. To tutaj odbędą się Targi Zajęć Pozaszkolnych, na których zaprezentują się wystawcy z Piły i okolic. Wśród propozycji znajdą się zajęcia dla dzieci i  młodzieży z wielu dziedzin: sportu, sztuki, muzyki i tańca, języków obcych czy też edukacji pozaszkolnej. Atmosferę w trakcie wydarzenia osłodzą bezpłatne atrakcje – słodka strefa dla rodzin z watą cukrową i kolorowymi donutami oraz fotobudka z zabawnymi gadżetami, w której będzie można zrobić sobie zabawne zdjęcia.

Targi Zajęć Pozaszkolnych odbędą się w CH Atrium Kasztanowa 2 września, w godz. 11.00-18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.