al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.06): niehandlowa

English

Targi Zdrowia i Urody w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 18 maja 2023

Naturalne kosmetyki, drobne zabiegi beauty czy też stoiska ze zdrową żywnością lub ręcznie robioną biżuterią – to wszystko czeka na gości odwiedzających pilską galerię 27 maja. Tego dnia w Atrium Kasztanowa odbędą się Targi Zdrowia i Urody, połączone z licznymi pokazami i prelekcjami. Podczas targów swoje produkty i usługi zaprezentują lokalni i regionalni wystawcy – specjaliści medycyny naturalnej i konwencjonalnej, a także rzemieślnicy i wytwórcy. Będzie można skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji oraz wziąć udział w warsztatach na temat możliwości wykorzystania olejków eterycznych.

 

Medycyna naturalna to dziedzina, która pozwala leczyć zgodnie z naturą i od lat budzi ogromne zainteresowanie. Wiele osób skłania się do powrotu do tradycyjnych metod leczenia. Dlatego też sobotnie Targi Zdrowia i Urody w Atrium Kasztanowa będą doskonałą okazją do spotkania się z producentami, ekspertami i usługodawcami działającymi na rynku medycyny naturalnej.

 

Podczas wydarzenia goście centrum handlowego będą mogli zapoznać się z ofertą lokalnych specjalistów oraz gabinetów, zajmujących się tematyką zdrowia, zarówno w zakresie medycyny konwencjonalnej jak i naturalnej. Na miejscu będzie można skorzystać z szeregu bezpłatnych porad, konsultacji oraz nieinwazyjnych pomiarów (pomiar składu masy ciała, ciśnienia), a także zaopatrzyć się w naturalne produkty, takie jak zioła, suplementy, zdrową żywność czy ręcznie wytwarzane kosmetyki.

 

Wśród wystawców prezentujących swoje produkty i usługi znajdą się:

  • Projekt zdrowie (konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała)
  • Dotyk i zdrowie – naturalne metody wspomagania organizmu – Barbara Schulc (prelekcja na temat właściwości ziół i degustacja przetworów z dzikich roślin)
  • Gabinet Medholistic (analiza stanu zdrowia z wykorzystaniem biorezonansu i urządzenia healy)
  • Sklep Mała Natura (możliwość zakupu naturalnych kosmetyków z polskich, małych manufaktur)
  • Gabinet Terapii Naturalnych Sławomir Puchała (pokaz masażu, prelekcje na temat akupunktury i masaży leczniczych)
  • Drzazga Elżbieta (prelekcja na temat żywności funkcjonalnej i degustacje Flavonów – koncentratów warzywno-owocowych)
  • Klub Wellness24 (porady żywieniowe, pomiar tkanki tłuszczowej i BMI)
  • Mary Kay (bezpłatne zabiegi „Satynowe dłonie”, porady wizażowe)
  • Sklep Biosfera (oferujący zdrową żywność i suplementy diety)
  • Producent ręcznie robionej biżuterii Angel Art.

 

W trakcie targów (w godz. 13.00-14.00) zaplanowano także bezpłatne warsztaty „Wiosenne odmładzanie z olejkami”. Podczas nich uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawostek o olejkach i na temat ich działania zdrowotnego, upiększającego, jak również ich pozytywnego wpływu na witalność organizmu. Na miejscu będzie można zapoznać się z właściwościami różnych olejków oraz otrzymać przepisy ze wskazówkami jak je wykorzystywać na co dzień m.in. do celów zdrowotnych, urodowych czy tworząc z nich eko-środki czystości. Ze względów organizacyjnych liczba uczestników warsztatów jest ograniczona; obowiązują na nie zapisy. Zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmowane będą na profilu FB pod postem promującym targi.

 

Targi Zdrowia i Urody w Atrium Kasztanowa odbędą się 27 maja br. w godzinach 12.00-18.00.