al. Powstańców Wielk. 99, 64-920 Piła

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (16.06): niehandlowa

English

Zapraszamy na Psi Patrol Live Show!

Data dodania: 28 maja 2024

Już 8 czerwca Mini Live Show z Psim Patrolem w Atrium Kasztanowa! Zapraszamy najmłodszych wspólnie z filmowymi bohaterami do udziału w ekscytujących misjach. Dzielna brygada szczeniaków umili dzieciom czas podczas wspaniałych przygód, które czekają na nie w strefach tematycznych, nawiązujących do losów sympatycznych, filmowych czworonogów.

Przed uczestnikami wydarzenia nie lada wyzwanie. Dla małych, żądnych przygód gości zaplanowano taneczny spektakl na żywo, w którym będą mogli zaśpiewać i zatańczyć wspólnie z  ulubionymi bohaterami – Ryder’em, Marshall’em i Chase’em. W strefach zabaw czekają na nich specjalne zadania. Na  stanowisku policyjnym będą pomagać Chase’owi w zbieraniu odcisków palców i szukaniu śladów pod lupą, a wykonany odcisk zabiorą ze sobą na pamiątkę! Z kolei w strefie budowy – wspólnie z Rubble’em, zbudują najwyższą wieżę z klocków, a jej wysokość zmierzą, używając specjalnej miary.

Każdy będzie mógł skorzystać ze stanowiska fotograficznego, aby zrobić sobie samemu pamiątkowe zdjęcie ze Skye. Przez cały czas dostępna będzie kreatywna strefa, w której dzieci będą mogły rozwiązywać łamigłówki, rysować i kolorować. Sobotnią zabawę podkręcą dmuchane zwierzaki, wykonane przez animatorów lub własnoręcznie, w  Balonowym Zoo.

Ekipa Psiego Patrolu odwiedzi Atrium Kasztanowa 8 czerwca, w godz. 12.00-18.00. Wydarzenie rozlokowane będzie w kilku miejscach na terenie galerii. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.