wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa en

Zlot foodtrucków w Atrium Kasztanowa

Data dodania: 11 kwietnia 2019

Powitanie wiosny w Atrium Kasztanowa zapowiada się wyjątkowo apetycznie! W dniach 12-14 kwietnia odbędzie się zlot foodtrucków, które częstować będą specjałami z różnych zakątków świata. Miłośnicy jedzenia na świeżym powietrzu spróbują dań z 10 mobilnych restauracji!
Do Atrium Kasztanowa powracają food trucki! Już w najbliższy weekend pilskie centrum po raz kolejny zabierze gości w kulinarną podróż dookoła świata. W dniach 12-14 kwietnia do centrum handlowego zjadą restauracje na kółkach, które zaproszą mieszkańców Piły i okolic do degustacji zarówno tradycyjnych, jak i egzotycznych dań.
Miłośnicy mobilnych lokali gastronomicznych będą mogli  skosztować potraw kuchni amerykańskiej, meksykańskiej i tajskiej. W ofercie food trucków, które zawitają do pilskiego centrum, znajdą się m.in. hot-dogi, hiszpańskie churros, a także prawdziwe amerykańskie burgery. Coś dla siebie znajdą również amatorzy kuchni molekularnej i belgijskich przekąsek.
Ale to nie wszystkie atrakcje. Klienci, którzy dokonają zakupu za minimum 30zł w sklepach na terenie centrum, będą mogli otrzymać voucher na lemoniadę molekularną lub porcję frytek.
Zlot foodtrucków w Atrium Kasztanowa odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia w godzinach 10:00-20:00.